Struktura Łukasz Lewandowski

Łukasz Lewandowski
image-10

Miło mi gościć Państwa na stronie mojej firmy. Została ona założona w 2007r pod nazwą „Alba” a od 2011r funkcjonuje jako „Struktura”.

Wszystkie projekty są efektem pasji tworzenia nowych form, przestrzeni i kompozycji. Jestem autorem wielu zrealizowanych budynków i wnętrz. Pozytywne opinie klientów potwierdzają mój profesjonalizm i zaangażowanie.

Każde zlecenie to indywidualne podejście do projektowania budynku, które spełnia oczekiwania ich przyszłych użytkowników. Staram się by architektura, którą tworzę była innowacyjna, oryginalna i nowoczesna.

Projektuję budynki jednorodzinne, wille, nowoczesne rezydencje, budynki wielorodzinne i apartamentowce, biurowce i wnętrza zarówno w prywatnych mieszkaniach jak i domach oraz biurach i kościołach. Budynki wymagające pozwolenia na budowę są wykonywane pełno-branżowo. Dlatego współpracuję z doświadczonymi projektantami konstrukcji, instalacji sieci wod-kan, c.o. i elektrycznych.
Strategia:
Dążę do tworzenia budynków przyszłości czyli takich które wyprzedzają swój czas i są ponadczasowe jednocześnie. Nie boję się nowatorskich rozwiązań i nietypowych pomysłów, pamiętając o użyteczności i funkcjonalności. Chcę by moja architektura była wartościowym nośnikiem stylu o wysokich walorach estetycznych.

Każdy nowy projekt to okazja do stworzenia czegos pięknego. Zapraszam do kontaktu!

Łukasz Lewandowski

Uwaga! Nie zajmujemy się adaptacjami projektów gotowych tzw.”katalogowych”. Projekty prezentowane na stronie wykonane zostały na indywidualne zamówienie.
Pracuję na oryginalnym oprogramowaniu.
ArchiCad- nr licencji 2-2437046
ZwCad- nr licencji: 7E8791EC