Struktura Łukasz Lewandowski

Łukasz Lewandowski
image-10

Miło mi gościć Państwa na stronie mojego biura, funkcjonującego od 2007r.

Zajmuję się projektowaniem budynków i wnętrz na indywidualne zamówienie klienta. Jestem autorem wielu zrealizowanych obiektów na terenie całego kraju jak i kilku za granicą.
Każdy projekt jest dokładnym odzwierciedleniem oczekiwań klienta –jest jak garnitur uszyty na miarę. Tworzę architekturę nowoczesną, oryginalną i taką, która w pełni odpowiada na potrzeby użytkownika. Zarówno te praktyczne jak i estetyczne. Współpracuję z projektantami takich branż jak konstrukcja, sieci wod-kan, c.o., elektryka i dbam by byli to wysokiej klasy specjaliści.
Jak wygląda współpraca? Umawiamy się na niezobowiązujące, darmowe spotkanie, na którym rozmawiamy o oczekiwaniach w stosunku do nowej inwestycji i o wielu sprawach dotyczących zarówno budynku jak i terenu, na którym ma on stanąć. Zadaję wiele pytań i na wiele pytań odpowiadam. Potem następuje wycena prac projektowych oraz podpisanie umowy. Kolejnym etapem jest koncepcja. Po jej akceptacji robię projekt budowlany i ewentualny wykonawczy. Na tym współpraca się nie kończy. Uzupełniam braki wymagane w urzędzie, na życzenie klienta pełnię nadzory autorskie i doradzam w ewentualnych zmianach technologicznych czy materiałowych.
Zapraszam do współpracy!

Łukasz Lewandowski

Uwaga! Nie zajmujemy się adaptacjami projektów gotowych tzw.”katalogowych”. Projekty prezentowane na stronie wykonane zostały na indywidualne zamówienie.

GOTOWE PROJEKTY DOMÓW DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE: O!HOUSE (kliknij)

Pracuję na oryginalnym oprogramowaniu.
ArchiCad- nr licencji 2-2437046
ZwCad- nr licencji: 7E8791EC