Skip links
O nas

Budujemy przyszłość

Nasza firma

Biuro projektowe Struktura powstało formalnie w 2011r. ale biuro pod różnymi nazwami funkcjonuje od 2008r. Początki były bardzo trudne ale nie poddałem się i dziś z wielką satysfakcją możemy się pochwalić wieloma ciekawymi realizacjami.

Tworzę architekturę nowoczesną, oryginalną i taką, która w pełni odpowiada na potrzeby użytkownika. Zarówno te praktyczne jak i estetyczne.

Nasz zespół projektantów jak i firm współpracujących ciągle się powiększa. Zapraszam do kontaktu!

Łukasz Lewandowski

— o MNIE

Łukasz Lewandowski

Zajmuję się projektowaniem budynków i wnętrz na indywidualne zamówienie klienta. Jestem autorem wielu zrealizowanych obiektów na terenie całego kraju jak i kilku za granicą. Każdy projekt jest dokładnym odzwierciedleniem oczekiwań klienta –jest jak garnitur uszyty na miarę. Współpracuję z projektantami takich branż jak konstrukcja, sieci wod-kan, c.o., elektryka i dbam by byli to wysokiej klasy specjaliści. Posiadam uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń (nr. uprawnień: 21/SLOKK/2017) Jestem czynnym członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów pod numerem SL-1859

01. Budowa

Projekt budowlany jest przygotowany w sposób dokładny i wyczerpujący. Dzięki temu każdy wykonawca będzie mógł w sposób płynny zrealizować projekt w terminie.

02. Dobór materiałów

Każdy projekt posiada opis z wyszczególnionymi materiałami oraz kolorystyką co pozwoli łatwo znaleźć produkty widoczne już na pierwszych wizualizacjach.

03. Zadowolenie klienta

Jako klient masz poczucie spełnienia i właściwie podjętej decyzji w kwestii wyboru, kto ma zająć się projektowaniem przestrzeni, w której zamieszkasz lub zamieszkają Twoi klienci.

— Proces

Analiza chłonności terenu

Jest to proces badania przydatności terenu lub całych obszarów pod względem możliwości stworzenia nowej inwestycji.

01 01

Dokładny wywiad dotyczący wymagań i oczekiwań klienta

Rozmawiamy, dyskutujemy, opowiadamy o swoich oczekiwaniach i możliwościach.

02 02

Wycena oraz harmonogram prac projektowych

Każdy projekt jest dokładnie analizowany pod względem kosztów jakie klient musi wydać na projekt oraz ile potrwa proces projektowy.

03 03

Praca nad projektem koncepcyjnym

To praca na linii architekt-Inwestor. Pracujemy tak długo nad koncepcją budynku aż klient jest w 100% zadowolony z efektu zarówno ergonomii budynku jak i wyglądu.

04 04

Projekt budowlany i wykonawczy

Rysunki techniczne, opisy, dokumenty formalno-prawne, analizy i obliczenia.

05 05
This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag